Merhaba! Sedar ben

Beni Takip Edin!

Öğretmen anne ve babanın oğullarından biri olarak 1984 yılında Kayseri’de doğdum. Üniversite eğitimimi 2009 yılında Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 2017 yılında ise Altınbaş Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansımı tamamladım.Bankacılık ,mühendislik ve gayrimenkul sektörü olmak üzere toplamda on bir yıl müşteri ilişkileri ve satış deneyimine sahibim.Birçok kurumsal firmada satış mühendisi, yetkilisi ve müdürü pozisyonlarında görev aldım.Satış süreç yönetimi , proje satışı ,pazarlama , satış kapama, kriz yönetimi başta olmak üzere birçok konuda eğitimler aldım. Proje satışında ben ve ekibim yüzün üzerinde gayrimenkulün satışını ve teslimini gerçekleştirdik.Yine ağırlığı Kağıthane ve Levent bölgesinde olmak üzere ellinin üzerinde ikinci el konut ve iş yeri satış ve kiralamasını gerçekleştirdim.İyi derece finansal okur yazarlık, gayrimenkul hukuku yanı sıra yabancı dil bilgisine sahibim. İyi ölçemediğin ve bilgi sahibi olmadığın hiçbir konuyu yönetemeyeceğini bir çok örnek olayda deneyimledim. İnsanlara yardım etmek benim için büyük bir zevk ve tatmin kaynağı! Ne şanslıyım ki bunu mesleğim edinmişim.Kariyerimin devamında da bu tutkumu devam ettirmek en büyük hedefim.Bildiğim bir şey var ki ; bizler çitçileriz doğada toprağı olduğu gibi gerçek hayatta insanı ekiyoruz . ” Ne ekersek onu biçeriz!”.

200+

SATIŞ/KİRALAMA

500+

mUTLU MÜŞTERİ

Great Attention To Detail​
I Innovate And Bring New Possibilities In The Interior Design Of Each House​

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

I’m Specialized In The Management Of Interior Design & Furniture Projects​

Epteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non

amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.